پایگاه صاحب الزمان (عج)
 
سه شنبه 28 اسفند 1397 -

رای به سایت :
184
محبوب

پروتکل های رهبران یهود برای تسخیر جهان- پروتکل شماره 5
پروتکل های رهبران یهود برای تسخیر جهان- پروتکل شماره 5
    تاریخ› پنجشنبه 14 ارديبهشت 1396 - 01:46

- در جوامعی که فساد همه جا را فرا مى‏گیرد، جمع آوری ثروت تنها از طریق تقلب و نادرستی امکان‏پذیر مى‏گردد، قدرت دولت رو به ضعف مى‏نهد، قیود اخلاقی تنها از طریق مجازاتهای سنگین ساری و جاری مى‏شوند، قوانین و مقررات، ضمانت اجرائی ندارند، مردم در برابر سرنوشت جامعه ‏شان احساس مسئولیت نمى‏کنند و مقررات بین ‏المللی نیز نادیده گرفته مى‏شوند، با اعمال چه روشی و به کمک چه سیستم مدیریتی مى‏توان اینگونه جوامع را اداره کرد؟

پروتکل های رهبران یهود برای تسخیر جهان
پروتکل های رهبران یهود برای تسخیر جهان
    تاریخ› پنجشنبه 24 فروردين 1396 - 00:29

پروتکل شماره 3

پروتکل شماره 2
پروتکل شماره 2
    تاریخ› چهارشنبه 09 فروردين 1396 - 23:55

- تا آنجا که مقدورمان باشد، باید از بروز جنگی که بسود ناحیه ‏ای خاص منجر شود، جلوگیری کنیم. آنگاه جنگ را به صحنه اقتصاد می ‏کشانیم تا طرفین متخاصم به خوبی تسلط همه جانبه ما را دریافته و تسلیم عوامل بین ‏المللی ما شوند. حقوقی بنام حقوق بین ‏الملل وضع خواهیم کرد که جایگزین حقوق ملی کشورها شده و ناظر بر روابط بین ملل باشد، همانگونه که قوانین حقوقی یک کشور، بر روابط افراد آن کشور نظارت دارد.

پیام  در پی حوادث شهادت زائران عتبات و تصادف قطاررهبر انقلاب
پیام در پی حوادث شهادت زائران عتبات و تصادف قطاررهبر انقلاب
    تاریخ› چهارشنبه 10 آذر 1395 - 22:56

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حوادث تلخ و دردناک شهادت ده‌ها نفر از زائران حضرت سیدالشهداء (علیه‌السلام) در عراق و همچنین جان‌باختن و آسیب‌دیدگی جمعی از مسافران و زائران حضرت امام رضا (علیه‌السلام)، در پیامی ضمن طلب رحمت و مغفرت الهی برای درگذشتگان و دعا برای شفای آسیب‌دیدگان، تأکید کردند: مسئولان از این حوادث دردناک به آسانی عبور نکنند و دغدغه‌ی حلّ ریشه‌ئی این مصائب و امثال آن از مسائل مردم را در صدر اولویت‌های خود قرار دهند. 95/09/06

RSS