پایگاه مقاومت بسیج المهدی (عج)
 
شنبه 24 آذر 1397 -

رای به سایت :
367
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای سیاسی ›› حوزه 124 اخلاص ›› پایگاه مقاومت بسیج المهدی (عج)
9
محبوب  
رای به خبر :
 جنایات منافقین
جنایات منافقین

آنچه می خوانید خلاصه ای از ویژگیهای گروه های تروریستی و از جمله منافقین می باشد.
calendar
تاریخ : 1396/10/19 - 16:03

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج المهدی (عج)  حوزه 124 اخلاص  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، گروه‌های تروریستی در طول تاریخ با ابزارهای گوناگون توأمان با خشونت قصد دارند رعب و وحشت در جامعه ایجاد کرده تا بر جامعه تسلط پیدا کنند و دلیل اقدام خشونت آمیز گروه های تروریستی این است که نمی‌توانند به صورت مسالمت آمیز و قانونی آرای جامعه را جلب کنند، به همین دلیل روش‌های خشن و تروریستی را انتخاب می‌کنند.

مسعودرجوی( زاده 1327 درطبس)، از اعضای سازمان مجاهدین خلق در دهه آخر حکومت پهلوی و رهبر سازمان و مسئول شورای ملی مقاومت ایران است. نتیجه اقدامات و رویکرد وی به جنگ مسلحانه با نظام جمهوری اسلامی به سلسله ای از اقدامات خشونت‌ آمیز در فضای سیاسی ایران انجامید. او شش هفته پس از آغاز درگیری مسلحانه سازمان مجاهدین خلق و صدور رأی عدم کفایت سیاسی ابوالحسن بنی‌صدر در مجلس ایران، بهمراه بنی صدر، به‌طور مخفیانه از ایران به فرانسه رفت. رجوی و بنی صدر در فرانسه با شماری دیگری از نیروهای مخالف حکومت ایران «شورای ملی مقاومت» را تشکیل دادند، اما همکاری آنها در فرانسه مدت زیادی طول نکشید. او «ارتش آزادی‌بخش ملی» را برای جنگ با ایران تشکیل داد و تصمیم مسعود رجوی برای همراهی با صدام در جنگ علیه ایران موجب قطع همکاری او با ابوالحسن بنی صدر که خود زمانی فرمانده کل قوای مسلح ایران در جنگ با عراق بود با او شد.

در دهه 60 و اوایل انقلاب اسلامی سازمان تروریستی منافقین و دیگر گروهک‌ها «زنده زنده» پوست افراد را می‌کندند و اجزای بدن انسان را قطع می‌کردند.سازمان تروریستی منافقین دندان افراد زنده را می‌کشیدندو افراد کوچه و بازار را می‌کشتند. 12هزار نفر از 17 هزار نفر شهدای ترور افراد عادی هستند. این گروه بعد از سال 61 و ناکامی گسترده‌، دست به کشتار وسیع مردم زدند وبیشترترورها نیز در ماه حرام رمضان انجام شد.
شهید مطهری و مقام معظم رهبری ازمعدود بزرگان انقلابی بودند که وجود انحراف در سازمان را تشخیص دادند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12407
ملیحه شیرزادی


منبع : ویکی پدیامطالب مرتبط