پایگاه مقاومت بسیج شهدا
 
جمعه 04 اسفند 1396 -

رای به سایت :
150
محبوب
صفحه نخست ›› ادبیات و نشر ›› حوزه 119 محمد امین(ص) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدا
10
محبوب  
رای به خبر :
درد دلی با مهدی مهدویکیا  برای حضور مدافعان حرم در سوریه و عراق و لبنان
تقدیم به شهدای مدافع حرم و شهید محسن حججی :

درد دلی با مهدی مهدویکیا برای حضور مدافعان حرم در سوریه و عراق و لبنان

مدافع حرم ظلم ستیز حقیقی است یا من و تو که برای ژست سیاسی و مطرح شدن در بین مردمان ، دم از فقر زدایی و اعتیاد و بیکاری میزنیم و بعد در خانه های چند ده میلیاردی زندگی میکنیم و ماشین های لوکس انچنانی سوار می شویم !؟
calendar
تاریخ : 1396/05/21 - 14:18

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدا   حوزه 119 محمد امین(ص)  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، چند سالی است که هر کسی با ژست روشنفکری به مدافعان حرم خرده میگیرد و خواسته و ناخواسته به آنها بی حرمتی و بی احترامی می کند ، در ماجرای شهادت جهادگر شهید ؛ محسن حججی دیدیم که تمام ایران و ایرانی برای این حادثه دلخراش ابراز ناراحتی کردند و هر کسی در حد توان خود ، از بازیگر ، سیاست مدار ، ورزشکار و فوتبالیست ، در صفحات فضای مجازی خود پیامی داد و این جنایت وحشیانه داعش را محکوم کرد ؛ در این بین از مهدی مهدویکیا توقعی نبود که در صفحه خود جملاتی نا خوشایند بنویسد ؛ من حقر برای مهدی عزیز و همه منتقدان مدافعان حرم و دفاع آنها در سوریه و عراق و لبنان مینویسم ؛  

حرف دلم با مهدی مهدویکیا و مدافعان حرم  
 
مدافع حرم مزدور است یا من و تو کاسب که تا مزد کارمان را پیش پیش نگیریم قدم از قدم برنخواهیم داشت  !?
 
مدافع حرم ایرانی واقعی است یا من و تو که فقط شعار " پاینده باد ایران و ایرانی " را سر می دهیم  !؟
 
مدافع حرم ظلم ستیز حقیقی است یا من و تو که برای ژست سیاسی و مطرح شدن در بین مردمان ، دم از فقر زدایی و اعتیاد و بیکاری میزنیم و بعد در خانه های چند ده میلیاردی زندگی میکنیم و ماشین  لولکس انچنانی سوار می شویم  !?
 
تو روزگاری برایم مرد اخلاق بودی و نماد غیرت ملی ؛ حال خودت قضاوت کن ، تو مردی یا آن فرشتگان آسمانی مدافع حرم  !؟
 
برادر عزیزم ؛ اقا مهدی مهدوی کیا ؛ 
زنده باد ایران و ایرانی ؛ این شعار شما ، عمل مدافعان حرم است . 
تو که از خواست مردمت برای انتقام سخت سپاه اسلام از تکفریان حیوان صفت ناراحتی و  نگران خوشحالی مردم برای بردهای فوتبال هستی ، فراموش نکن که اگر نبودند همین مدافعان حریم و حرم آل الله ، شما و سایر عزیزان فوتبالیست از کجا امنیت داشتید که برای پا به توپ زدنتان میلیاردی پول بگیرید !؟ 
 
تو برادر عزیزم برای دویدنت به دنبال توپ فوتبال در زمین چمن با حفظ کامل امنیت ، بدون کوچکترین استرس و ناراحتی ، میلیاردی دستمزد میگیری ولی برادر ایرانیت در عراق ، لبنان و سوریه با علم به خطر مرگ و اسارت و قطع عضو چه باصلابت میجنگد بدون اینکه حتی ریالی پول بگیرد ! 
تو مزد کارت را میگیری و او اجر جهادش را ..! 
شاید من و تو مزدور باشیم ، و از کم بودن مزدمان مدام بنالیم ؛ اما مدافع حرم عاشق ناموس و وطن است که روزها و ماه ها به دور از زن و فرزند در فرسنگ ها دورتر از خاک وطن ، برای وطنش عاشقانه می جنگد . 
 
برادر عزیزم ؛ حالا خودت قضاوت کن ؛ ایرانی با غیرت من و تو هستیم یا محسن هایی که این چنین با عزت و رشادت بدون اینکه حتی خم به ابرو بیاورند برای عزت ایران و ایرانی تن به آتش خصم قسم خورده می دهند !؟ 
 
خودت قضاوت ؛ من و تو غیرت داریم یا آن جوان اصفهانی که کودک دو ساله خود را یتیم کرد که مام میهمن در امنیت نفس بکشد ، و تو سگ سفید برفی را به دختر نازت هدیه دهی !؟ 
من کاسبی کنم و تو فوتبالت را بازی کنی . 
 
خودت قضاوت کن ، امنیت چند می ارزد !؟ 
من و تو در تیر ماه امسال با شنیدن صدای چند تیر و نارنجک در قلب پایتخت به دنبال سوراخ موش میگشتیم که مبادا آسیبی ببینیم و خونی از دماغمان بیاید و آن مدافعان حرم ، در فاصله چند متری داعشیان تکفیری و حرامی با توکل به حیدر کرار و بی بی زینب و به عشق ناموس و وطن دست به ماشه سلاح، با ایمان راسخ برای امنیت من و تو جنگیدند . 
ما حتی تحمل چند ساعت نا امنی در پایتخت را نداشتیم ،حالا طلبکارانه میگوییم چرا #اتفاقات_عراق_لبنان_سوریه !؟ 
تو و اپوزیسیون هم خوب می دانید که اگر نبود حضور در عراق و لبنان و سوریه ؛چگونه میخواستی بادی به غبغب بیندازی و بگویی جانم فدای ایران !؟ 
فرق است بین شعار و عمل .. 
تو برایم نماد غیرت بودی و بودی ؛ چه ساده و مفت ؛ چه بی بهاء خراب کردی این نماد را ؛ البته تقصیر تو نیست ، تو برای کسب شادی ایران و ایرانی مزد گرفتی ، آن هم بدون ایمان به راه و هدفت ؛ همچون خیلی از ایرانیانی که جانانه تلاش کردند و طاقت نیاوردند که از قافله دنیا عقب بمانند و میلیاردی از سفره انقلاب سهمشان را برداشتند ؛ 
باید فرق باشد بین تو و مجاهد فی سبیل الله ...
 
تو در کلام نگران زیر ساخت ورزشی و فقر زدایی هستی و آن مدافع حرم ؛ در اردوی جهادی با جان و دل برای رفع فقر ، خشت غیرت و عزت را روی هم میگذاشت که فرزندان ایران بخاطر فقر به سراغ اعتیاد نروند و در زنگ انشاء ؛ از روی عادت ، موضوع انشاء علم بهتر است یا ثروت را ، ننویسند علم بهتر است از ثروت .
او به فرزندان فقیر ایران آموخت که علم بهتر است و آن هم علم به دنیا، علم به آخرت ،علم به جهاد و شهادت؛ 
او نه تنها به کودکان فقیر دور افتاده ترین نقاط  ایران ؛بلکه به دنیا ثابت کرد که شیعه ایرانی  در مکتب علی (ع) علم و عمل را با هم می آموزد . 
و علم بدون اخلاق ،معرفت ،مردانگی و مردم داری و دفاع از مظلوم به ارزنی نمی ارزد .
 
سخنم را کوتاه کنم ؛مهدی عزیز، یدک کش عنوان مرد اخلاق فوتبال،اشتباه کردی . 
 
مدافع حرم که برای دفاع از مال و ناموس من و تو ایرانی و حمایت از مظلومیت کودکان و خردسالان عراقی_لبنانی_سوری در برابر قسی القلب ترین موجودات عالم قد علم کرده است ؛ سفیر حقیقی و مدافع واقعی  حقوق بشر است نه تو. 
 
محسن عزیز، ممنونم که نگذاشتی داعشیان حرامی،ناموس وطن را همانند دختران کوبانی و افغان به تاراج ببرند و چون برده به جهاد نکاح درآورند .  
 
مدافعان حرم بی بی زینب سلام الله ، بابت این همه بی مهری ها حلالمان کنید،امنیتمان و هر چه داریم مرهون رشادت شماست . 
مقداد جلیلیان


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 14064


مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر
1396/05/24 - 13:45
باسلام؛
خبر شما در کانال تلگرام ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر منتشر شد.
آدرس کانال:
bahonar02
باتشکر از زحمات شما و به امید افزایش کمی و کیفی اخبار سایت شما