پایگاه مقاومت بسیج شهدای مخابرات
 
یکشنبه 25 آذر 1397 -

رای به سایت :
1076
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 105 فتح الفتوح ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای مخابرات
1
محبوب  
رای به خبر :
مراسم شب پنجم محرم 97
برگزار شد:

مراسم شب پنجم محرم 97

مراسم عزاداری پنجمین شب محرم 97 در محل نماز خانه موقت مسجد جامع المهدی(عج) با حضور نماز گزاران و بسیجیان مسجد و همچنین اهالی محله شهرک مخابرات برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1397/06/25 - 14:00

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهدای مخابرات  حوزه 105 فتح الفتوح  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، مراسم عزاداری پنجمین شب محرم 97 در محل نماز خانه موقت مسجد جامع المهدی(عج) با حضور نماز گزاران و بسیجیان مسجد و همچنین اهالی محله شهرک مخابرات برگزار شد.

مراسم با اقامه نماز مغرب و عشا به امامت حجت الاسلام میرشاه ولد و قرائت یک صفحه از قرآن کریم توسط بسیجیان پایگاه شهدای مخابرات حوزه 105 فتح الفتوح آغاز شد. همچنین قبل سخنرانی جوانان و نوجوانان مسجد متونی ادبی با موضوع صَلّ در دسته آیات 10 تا 15 سوره مبارکه اعلی و باز تاب و نمود آن در واقعه عاشوره قرائت کردند.
 
امام جماعت مسجد در سخنرانی حول این موضوع که توفیق الهی موجب عکس العمل مناسب در مواجهه با ذکر امام می شود بیاناتی را ایراد کردند و سپس روضه و سینه زنی انجام شد.
 
همچنین پس از مراسم کاروان پخش شربت وارد پارک پرواز شده و از مردم پذیرایی کردند و ساعت 10:30 در جوار مزار شهدای گمنام زیارت عاشورا خوانده شد.


مراسم شب پنجم محرم 97
انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11255







مطالب مرتبط