رای به سایت :
2818
محبوب
حوزه 123 نبی اکرم(ص)
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
جمعه 26 مرداد 1397 -
فرمانده حوزه ١٢٣ مقاومت بسیج حضرت نبی اکرم(ص) در جلسه نظارت ستادی پایگاه المهدی(عج)
فرمانده حوزه ١٢٣ مقاومت بسیج حضرت نبی اکرم(ص) در جلسه نظارت ستادی پایگاه المهدی(عج)

فرمانده حوزه ١٢٣ حضرت نبی اکرم (ص) با حضور در پایگاه المهدی (عج) از پایگاه نظارت کردنند.
calendar
تاریخ : 1396/11/04 - 10:05
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 123 نبی اکرم(ص)  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ،عصر روز سه شنبه مورخه سوم بهمن ماه فرمانده محترم حوزه ١٢٣ مقاومت بسیج حضرت نبی اکرم (ص) با حضور در پایگاه المهدی (عج) در حضور جانشین و اعضاء شورای فرماندهی حوزه و همچنین فرمانده و شورای فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج المهدی(عج) طی برگزاری جلسه ای درقالب نظارت ستادی از این پایگاه بازدید کردنند.

دکتر هاشمی ضمن تشکر از حاظرین بابت حضور بموقع در جلسه از تمامی بسیجیان خواستند تا همچنان در امر کمک به زلزله زدگان همچون گذشته فعال بوده و در کمک به این عزیزان دریغ نکنندو با توجه به مشکلاتی که در منطقه کرمانشاه وجود دارد پایگاه آمادگی لاذم جهت اعزام نیرو به اردوهای جهادی در منطقه زلزله زده کرمانشاه را داشته باشند.

در ادامه فرمانده حوزه ضمن خدا قوت به شورای پایگاه ،به تبیین فلسفه نظارت ستادی و ارزیابی عملکرد در سطح پایگاه پرداختند و گفتند هدف از نظارت ستادی مقایسه برنامه های تدوین شده و اهداف تحصیل شده و شناسایی نقاط ضعف و تبدیل آنها به نقاط قوت است . 

دکتر هاشمی در ادامه فرمودند انتظار میرود این پایگاه مثل دیگر پایگاه ها بتواند در زمان پیش بینی شده برنامه های ابلاغی را اجرائی کند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17262
وحید تقی زاده


مطالب مرتبط