رای به سایت :
256
محبوب
حوزه 119 محمد امین(ص)
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
سه شنبه 29 خرداد 1397 -
پیام تسلیت شهادت سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی
پیام تسلیت شهادت سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی

یادداشتی از حجت الاسلام سید محسن هاشمی شیخ شبانی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی به نقل از وبسایت شخصی ایشان
calendar
تاریخ : 1394/07/17 - 22:54
2
محبوب  
رای به خبر :

بسم رب الشهدا و الصدیقین

در روزهای پایانی ماه ذی الحجه و در آستانه محرم الحرام یکی دیگر از سرداران دلاور سپاه اسلام به فیض شهادت رسید.

سردار حاج حسین همدانی که افتخار زیارتش را در جمع سربازان مخلص ولایت داشته ام، در آستانه ورود کاروان حسینی به کربلاء معلی به استقبال سید الشهداء شتافت و در دفاع از حریم عمه جانمان زینب کبری به وصال معشوق نائل آمد.

سید علی مظلوم و مقتدر سرت سلامت و چشمانت روشن که خداوند متعال چنین عماری به وجود نازنین شما هبه فرموده،در زمانی که ساده لوحان و ساده اندیشان برای شیطان بزرگ فرش قرمز پهن می کنند،سرداران شما چون عمار و مالک و مقداد در صحنه حاضرند و چون شیر غرش می کنند و جانانه از حریم ولایت پاسداری می نمایند.

آقای من، سید علی مظلوم و مقتدر،به کوری چشم دشمن ما تا آخر ایستاده ایم و اگر دنیای کفر غلطی بکند ایران را سراسر کربلاء می کنیم.

آقا جان، بعد از امام و شهداء شرمنده ایم که نتوانستیم برایتان خوبی سربازی کنیم،اما خوشا به حال صیاد شیرازی و احمد کاظمی و شاطری و حاج حسین همدانی و...که بر عهد خود صادقانه مانند و به آن وفا کردند.

آقاجان شما را به مادر مظلومه تان سوگند ،در دل شب برایمان دعا کنید همانگونه که برای حاج حسین همدانی دعا کردید،که از کاروان شهدا عقب نمانیم. اللهم ارزقنا توفیق الشهادته فی سبیلک

منبع : EshraghShargh.ir


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4380


مطالب مرتبط