تاریخ : شنبه 30 دي 10:59
کد خبر : 643734
سرویس خبری : شهر
 

داستان نویسی کودک

به همت انجمن حمایت از حقوق کودکان برگزار می گردد :

داستان نویسی کودک

دعوت از نویسندگان و مترجمان داستانهای کوتاه با هدف ترویج پیمان نامه حقوق کودک

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، ‎کانون حمایت از حقوق کودکان به منظور گسترش هرچه بیشتر پیمان نامه حقوق کودک و با همکاری انجمن حمایت از حقوق کودکان قصد دارد نویسندگان و مترجمان بیشتری را تشویق و ترغیب به تولید و ترجمه داستانهایی نماید که مفاهیم مربوط به حقوق و حمایت از کودکان را به زبانی ساده در قالب داستان کوتاه ارایه دهند. به این هدف از صاحبان قلم دعوت می کنیم تا حقوق کودک را در قالب داستانی دلنشین و شیرین برای کودکان و نوجوانان مطرح کنند.

انتخاب بهترین داستان مشروط به رعایت نکات ذیل می باشد:

1- داستان به زبان فارسی سلیس و شیوا نوشته یا ترجمه شود.

2- داستان های رسیده ، در نرم افزار"ورد" تایپ شود و از 2500 کلمه بیشتر نباشد. داستان های ترجمه شده زمانی بررسی می شود که همراه با متن اصلی باشد.

3- مهلت ارسال داستان تا تاریخ پانزدهم اسفند ماه 1396 است.

4- درصورت پذیدفته شدن داستان، پس از امضا؛ قرارداد، حقوق نویسنده برای استفاده در اینترنت گرفته خواهد شد و البته نویسنده می تواند آن را با ذکر نام کانون حمایت از حقوق کودکان در جای دیگر چاپ کند.

5- مبلغ جزئی صد و پنجاه هزار تومان به کلیه داستان های پذیرفته شده تعلق می گیرد.  به نویسنده بهترین داستان معادل سه برابر مبلغ فوق و نفر دوم معادل سیصد هزار تومان یعنی دوبرابر مبلع فوق تعلق خواهد گرفت. به داستان ترجمه شده، درصورت پذیرفته شدن مبلغ صد هزار تومان تقدیم می شود.

مفاد پیمان حقوق کودک را می توانید در اینترنت جستجو کرده یا با تماس گرفتن با آدرس ذیل دریافت کنید.

 داستان های خود را با رعایت نکات فوق لطفا به آدرس ذیل ارسال فرمایید: 

contact@iranianchildren.orgسامانه متمرکز فضای مجازی سپاه تهران بزرگ