رای به سایت :
34
محبوب
حوزه 117 نینوا
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
شنبه 03 فروردين 1398 -
اولین جلسه قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید با هنر با حضور حوزه های تابعه برگزار شد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید با هنر : بسیجیان بدانند جنگ نرم همیشه وجود دارد

اولین جلسه قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید با هنر با حضور حوزه های تابعه برگزار شد

اولین جلسه قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید با هنر با حضور حوزه های تابعه در محل سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر برگزار شد
calendar
تاریخ : 1396/10/16 - 16:29
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ،اولین جلسه قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید با هنر با حوزه های تابعه در محل سالن جلسات ناحیه و با حضور فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر برادر طاهریان برگزار شد .

در ابتدای جلسه برادر حسینیان مسئول قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور دوستان توضیحاتی در خصوص چارت جدید قرارگاه فضای مجازی ارائه دادند و برنامه جدید قرارگاه را برای پیشرفت مناسب مجموعه ابلاغ نمودند.

در ادامه جلسه فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر برادر طاهریان سخنان خود را با اشاره به اهمیت فضای مجازی و لزوم توجه جدی به دغدغه های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این خصوص آغاز کردند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر افزود : با توجه به نقشه راه و عملکرد دشمن ما بسیجیان خصوصا بسیجیان فعال در عرصه جنگ نرم به عنوان خط مقدم جبهه نبرد با دشمن باید برنامه ریزی مدونی داشته و ضمن هوشیاری لازم و دفاع همه جانبه در حوزه فضای مجازی بنا به دستورات مقام عظمای ولایت آمادگی ضربه به دشمن را نیز در این حوزه داشته باشیم .

ایشان افزودند که دیگر با کار های سنتی و قدیمی و امتحان شده نمی توان در این حوزه حرفی برای گفتن داشت و باید با دست پر و با برنامه ریزی و هدفمند در این حوزه گام برداشت چرا که فعالیت در حوزه فضای مجازی دارای پیچیدگی ها و ظرافت های خاص خودش می باشد .

ایشان در پایان افزودند : هیچ وقت به کم قانع نباشید و با تمام توان به فعالیت ادامه دهید و هیچ وقت منتظر ابلاغیات نباشید و آتش به اختیار فرهنگی عمل کنید .

در پایان جلسه برادر صادقی مقدم مسئول قرارگاه فضای مجازی حوزه مقاومت بسیج 117 نینوا ضمن تشکر از توجه فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ضمن ارائه گزارشی از برنامه قرارگاه فضای مجازی حوزه مقاومت بسیج 117 نینوا از تولید اپلیکیشن توسط قرارگاه این حوزه و بهره برداری از آن در آستانه 22 بهمن 96 خبر داد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19126مطالب مرتبط