رای به سایت :
34
محبوب
حوزه 117 نینوا
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
چهارشنبه 26 دي 1397 -
راهپیمایی گسترده مردم شهرهای مختلف در محکومیت نا آرامی ها
اختصاصی قرارگاه فضای مجازی حوزه مقاومت بسیج 117 نینوا :

راهپیمایی گسترده مردم شهرهای مختلف در محکومیت نا آرامی ها

مردم بابصیرت و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی خودخوش در نقاط مختلف کشور، ضمن اعلام حمایت قاطع خود از ولایت فقیه و آرمان های انقلاب و محکومیت اقدام اخیر عده ای فرصت طلب، دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام...
calendar
تاریخ : 1396/10/13 - 13:31
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ،هزاران نفر از شرکت کنندگان در این راهپیمایی که با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و نمایندگان ولی فقیه و امامان جمعه برگزار شد، با سردادن شعارهایی در حمایت از مقام معظم رهبری و محکوم کردن اقدام های خرابکارانه طی تجمع شب های گذشته بر تحقق مطالبات بر حق مردم تاکید کردند. 

حضور پر شور و گسترده مردم ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی محکومیت از ناآرامی ها حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است. 
ایران اسلامی امروز همزمان و همراه در سراسر کشور در میادین اصلی شهرستان ها بر علیه آشوب طلبان و حامیان آنها تجمع و راهپیمایی کردند. 
همچنین هزاران نفر از مردم ولایتمدار و انقلابی شهرهای اهواز، قزوین و کاشان وهمدان شب های گذشته با حضور پرشور خود در صحنه حمایت قاطع خود را از نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اعلام کرده و مشت محکمی به دهان دشمنان زدند 
حضور همیشگی مردم در صحنه های مختلف، علاوه بر دشمنان خارجی دشمنان داخلی را نیز ناامید کرد. 
براساس این گزارش ها، مردم بار دیگر با شور، شعور و غرور همانند راهپیمایی های بزرگ دوره انقلاب حمایت خود را از نظام و دستاوردهای آن به نمایش گذاشتند و یکصدا اعلام کردند که اهانت به ساحت ولایت را تحمل نخواهند کرد. 
مردم دراین راهپیمایی تاکید داشتند : دشمنان اسلام و انقلاب که در خارج از کشور برای مردم طرح و برنامه اعلام می کنند، آگاه باشند که این مردم برای استقلال کشور هزاران شهید تقدیم کرده و مردم همچنان به پای نهال مقدس انقلاب اسلامی خون خود را هدیه می کنند و راه حضرت امام حسین (ع) را ادامه می دهند. 
به همین منظور مردم همیشه درصحنه امروز چهارشنبه 13دی ماه با حضور در راهپیمایی ها خشم و انزجار خود را از برخی عوامل بیگانه و اخلالگران نظم عمومی ابراز خواهند داشت و توطئه جدید دشمنان و فتنه کور آنان را محو خواهند کرد. 
همچنین تشکل های سیاسی و دانشجویی و نهادها و شخصیت های مختلف استان ها نیز درپیام هایی ضمن محکوم کردن فتنه جدید دشمنان مردم را برای حضور در راهپیمایی روز چهارشنبه 13 دی فراخواندند. 
آنان اعلام داشتند که برای محکوم کردن آشوبهای خیابانی اخیر و خنثی کردن توطئه جدید دشمنان در ایجاد فتنه ای دیگر و حفظ وحدت مردمی و حمایت از ولی فقیه آگاه و هوشیارمان، بطور گسترده در راهپیمایی امروز چهارشنبه شرکت کنند. 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19126مطالب مرتبط