رای به سایت :
34
محبوب
حوزه 117 نینوا
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
شنبه 29 دي 1397 -
خمس نه تنها باعث تنگدستی نمی شود بلکه برکت زندگی افراد را زیاد می کند
خمس نه تنها باعث تنگدستی نمی شود بلکه برکت زندگی افراد را زیاد می کند

برخلاف نظر برخی از حرف های نادرست درباره خمس، این حکم الهی نه تنها باعث تنگدستی افراد نمی شود بلکه اگر به آن عمل شود رحمات و برکات الهی را به زندگی افراد سرازیر می کند.
calendar
تاریخ : 1396/02/02 - 21:26
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، سخنران پنجشنبه 31 فروردین این هفته هیئت هفتگی پایگاه بسیج مسجد امام جعفر صادق علیه السلام با بیان این مطلب گفت: نگاه درست به احکام و رعایت آنها به فرموده خداوند متعال در قرآن کریم همواره باعث برکت و رشد مالی افراد می شود.

حجت الاسلام یاسر نادرعلی بااشاره تلاش همه سپاه شیطان برای مقابله با احکام اسلام افزود: باید توجه داشت که رعایت احکام خمس باعث پاک شدن مال انسان و از بین رفتن بن بست های مالی میشه برای همین در اسلام به پرداخت خمس تاکید بسیاری شده است.

وی تصریح کرد: پرداخت خمس حتما باید با هماهنگی دفتر مرجع باشد و کسانی که خمس می دهند باید برای از بین بردن ناپاکی های مالی تلاش بیشتری از خود نشان دهندو دغدغه داشته باشند.

حجت الاسلام یاسر نادرعلی در نخستین بخش از مبحث ورودی موضوعات هفتگی خود رعایت مسائلی که باعث آرامش و رضایت امام زمان عجل الله می شود را مطرح کرد و گفت: اگر میخواهیم لذت زیارت امام زمان عجل الله را بچشیم باید ابتدا خودمان را درست کنیم چشم از نامحرم بپوشیم، گناه و غیبت نکنیم و را نادرست را به طور کامل ببندیم.

سخنران هفتگی هیئت پایگاه بسیج مسجد امام جعفر صادق علیه السلام همچنین اضافه کرد: برای رشد و موفقیت باید بعد از خودمان خانواده خودمان را هدایت و راهنمایی کنیم و برای آنها وقت گذاشت اینکه ما بیاییم و فقط خودمان هیئتی شویم هیچ ارزشی ندارد و حواسمان باشد آخر الزمان است آنگاه خانواده ما به نابودی می روند.

در پایان این مجلس به مناسبت نزدیکی به ایام شهادت امام موسی کاظم علیه السلام مجلس روضه ای برای ایشان برقرار شد و بعد از روضه خوانی از عزاداران این حضرت پذیرایی شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12140
علی شایقمطالب مرتبط