رای به سایت :
34
محبوب
حوزه 117 نینوا
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
شنبه 29 دي 1397 -
نخستین کلاس آموزشی ایست و بازرسی
نخستین کلاس آموزشی ایست و بازرسی

نخستین جلسه آموزشی ایست و بازرسی پایگاه بسیج مسجد امام جعفر صادق علیه السلام برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/02/02 - 15:34
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، دراین کلاس که با حضور مربی فراحوزه ای برگزار شد مدرس محترم ابتدا نحوه برگزاری یک ایست و بازرسی کامل را در 10 بخش بیان کرد و گفت: برای حضور در ایست بازرسی بسیجیان حتما باید کارت فعال و غرامت داشته باشند.

وی افزود: برای جلوگیری از هرگونه مشکلی داشتن احکام مربوط، حضور افراد آگاه به مسائل و مشکلات ایست و بازرسی، راهکارهای قانونی و افراد باتجربه الزامی است تا در مواقع ضروری راه درست را انتخاب کنند.

مربی ایست و بازرسی نخستین جلسه آموزش ایست و بازرسی پایگاه بسیج مسجد امام جعفر صادق علیه السلام همچنین موقعیت صحیح استقرار هر نفر، نحوه ی بازرسی از موتورسیکلت و خودرو، چهره زن درست اشخاص، برخورد صحیح با مردم، زمان استفاده از سلاح و اعمالی که شخص در آن موقع باید انجام می دهد، نحوه چیدن موانع ایست و بازرسی (با توجه به نوع ترافیک)، تبعات قانونی ایست و بازرسی و نحوه استفاده از تجهیزاتی مانند بیسیم، گاز، تابلو، باتوم و شوکر از دیگر موضوعات مطرح شده دراین کلاس بود.

دومین جلسه آموزش ایست و بازرسی پایگاه بسیج مسجد امام جعفر صادق علیه السلام ساعت 18 پنجشنبه 31 فروردین برگزار شد که موضوعات و تصاویر آن نیز به زودی در این پایگاه اینترنتی قرار خواهد گرفت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12140
علی شایقمطالب مرتبط