رای به سایت :
34
محبوب
حوزه 117 نینوا
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
یکشنبه 30 دي 1397 -
نحوه کسب اطلاعات برای مواقع ضروری
نحوه کسب اطلاعات برای مواقع ضروری

کلاس های مقدماتی اطلاعات در پایگاه بسیج مسجد امام جعفر صادق علیه السلام ساعت 21 یکشنبه شب ادامه یافت و راه های کسب اطلاعات به بسیجیان آموزش داده شد.
calendar
تاریخ : 1396/01/29 - 10:31
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ،دراین کلاس که تا ساعت 22:30 پیگیری شد مربی مربوط گفت: برای کسب اطلاعات همیشه می توان از 2 عنصر محیطی و افرادی که در محیط قرار دارند استفاده و نیازهای اطلاعاتی را برطرف کرد.

وی افزود: در برنامه های اطلاعاتی باید به افرادی که در قسمت های طلایی محیط مستقرند بیشتر دقت کرد زیرا جاسوس ها، خرابکاران و افرادی که همیشه در راس خرابکاری قرار دارند از تیررس نگاه و توجه دورند تا دیرتر شناسی شوند به همین خاطر بهتر است نقاط طلایی محیطی که قرار است تور عملیاتی در آن برگزار شود شناسایی کنید.

مربی کلاس مقدماتی اطلاعات پایگاه بسیج مسجد امام جعفر صادق با اشاره به نحوه های شناخت افراد تصریح کرد: نحوه نگاه کردن، رفتارهای اجتماعی، نحوه راه رفتن و ایستادن، پوشش، وسایل جانبی و... از جمله نشانه هایی است که می توان افراد و سوژه مورد نظر را با تمرکز روی آنها شناخت.

وی در ادامه متخلفان را به دو گروه سیاه و خاکستری تقسیم کرد و گفت: یک عنصر اطلاعاتی با همیشه با توجه به اینکه عنصر خاکستری به علت ضریب هوشی بیشتر خطرناکتر است مواظب باشد در تورهای اطلاعاتی سوخت یا لو نرود زیرا دراین صورت یک برنامه ای اطلاعاتی که ماه ها یک تیم بزرگ روی آن برنامه ریزی کرده است، به طور کامل نابود می شود.

در پایان این جلسه از حدود 20 بسیجی حاضر در جلسه پذیرایی شد و در حین پذیزایی مربی اطلاعات به سوالات آنها پاسخ داد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12140
علی شایقمطالب مرتبط