رای به سایت :
34
محبوب
حوزه 117 نینوا
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
شنبه 29 دي 1397 -
راز اشک های شیرین!
راز اشک های شیرین!

صدایش خسته بود و نگاهش پر از غم اما همه را با دیدن یادگاری هایش به فراموشی سپرد.
calendar
تاریخ : 1395/12/23 - 16:25
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، آدم ها همیشه همین طوری هستند؛ وقتی کسی را از دست می دهند با خاطراتش زندگی می کنند و گاهی نیز اشکی می ریزند از شیرینی های خاطراتی که با عزیزشان داشتند و این اشک شیرین تر از عسل است و تلخ تر از روزگار تنهایی، اما گاهی آبی است بر آتش فراق یار...
دست هایش می لرزید اما قاب عکس پسر شهیدش، شهید شاهید باقری را سفت به سینه چسبانده بود و کمی دلخور بود از امام جماعت مسجد و برو بچه های بسیجی مسجد امام جعفر صادق علیه السلام که خیلی دیر به خانه آنها رفته بودند.
حجت الاسلام کرباسی امام جماعت با صفا و بسیجی مسجد اما با لبخندی همیشگی به مادر شهید باقری گفت چون خود ایشان و بسیجیان مسجدی تازه در این مسجد حضور یافته اند برای همین دیدار با خانواده معظم شهدا انجام نشده است که مادر شهید با لبخندی شیرین همه چیز را فراموش شده نشان داد.
امام جماعت و بسیجیان مسجد امام جعفر صادق علیه السلام که در حرکتی فرهنگی دیدار با خانواده شهدا را آغاز کرده اند دیروز در دومین مراسم خود به خانه شهید شاهین باقری رفتند و با مادر و دیگر اعضای خانواده ایشان دیدار کردند.
درپایان این دیدار هدیه ای از طرف مسجد و پایگاه به خانواده شهید باقری اهدا شد و مادر شهید که حال خوشی پیدا کرده بود به مهمانان خود گل داد.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12140
علی شایقمطالب مرتبط