رای به سایت :
34
محبوب
حوزه 117 نینوا
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
شنبه 29 دي 1397 -
جراحی نفس!!
جراحی نفس!!

بیشتر انسان ها وقتی قسمتی از بدنشان زخم می شود آن را جراحی می کنند اما انسان هایی نایابی هم هستند که نفس اماره خود را به تیغ جراحی می سپارند.
calendar
تاریخ : 1395/12/23 - 16:07
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، چند قدمی مانده بود که به در خانه اشان برسیم بوی اسپند همه فضا را پر کرده بود و صدای صلوات بود که به راهروی خانه اشان را فرا گرفته بود؛ منزل شهید امیر معینی دانشجوی پزشکی که لقای اسم و رسم و درآمد آنچنانی را به عطای شهادت بخشید تا ما امروز جای خالیش را بوسه باران کنیم.
حجت الاسلام کرباسی امام جماعت محترم مسجد امام جعفر صادق علیه السلام و بسیجیان پایگاه در ادامه تجدید میثاق با شهدا و سرکشی به خانواده شهدای مسجد، به خانه شهید امیر معینی رفتند و در آنجا با مادر شهید و خانواده ایشان صحبت کردند و فضای معنوی عجیبی که برقرار شد دل آنها را شاد کردند.
دراین مراسم مادر شهید معینی گفت: ابتدا با حضور پسرم در جبهه مخالفت کردم اما وقتی اصرار اشک آلودش را دیدم راضی شدم و او هم رفت، گویا خدا بیشتر از ما دوستش داشت زیرا در نخستین حضورش در جبهه های حق علیه باطل در عملیات والفجر یک به شهد شیرین شهادت را نوشید.
مادر شهید معینی که از حضور امام جماعت و بچه های بسیج خوشحال شده بود به آنها مهر و سجاده هدیه کرد و امام جماعت مسجد نیز هدایایی به عنوان یادبود به خانواده شهید امیر معینی اعطا کرد.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12140
علی شایقمطالب مرتبط