رای به سایت :
34
محبوب
حوزه 117 نینوا
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
دوشنبه 26 آذر 1397 -
اهل بیت علیهم السلام تنها راه رسیدن به قله موفقیت است
اهل بیت علیهم السلام تنها راه رسیدن به قله موفقیت است

سخنران این هفته هیات متوسلین به چهارده معصوم علیهم السلام پایگاه مسجد امام جعفر صادق گفت: اهل بیت علیهم السلام تنها راه رسیدن به قله موفقیت است.
calendar
تاریخ : 1395/11/16 - 17:25
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، حجت الاسلام مهدی کیانی افزود: همه ما تلاش می کنیم بهترین راه را برای موفقیت خودمان انتخاب کنیم اما از این مساله مهم غافل هستیم که پیامبر اکرم صلوات الله علیها فرمودند برای رسیدن به موفقیت باید قرآن و عترت ایشان را دنبال کنیم.

وی اضافه کرد: اگر در عالم کسی به جایی رسید با عنایت و توجه به این خانواده بوده است مثلا شما حضرت زینب سلام الله علیها را نگاه کنید که به چه جایگاهی رسیده است و این به دلیل متصل بودن به جریان معنوی ائمه اطهار علیهم السلام است.

سخنران این هفته هیات با اشاره به فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها همچنین گفت: صبر و شکیبایی ایشان آنقدر مورد توجه خدا قرار گرفته است که فاصله کربلا تا شام و برگشتن به کربلا که همان روز اربعین بود در برخی نقل قول ها جایگاه امامت را برای حضرت زینب سلام الله علیها متصور شده اند و این مقام هم در سایه توجه به امام معصوم زمانه به دست آمده که همان حضرت ابا عبدالله علیه السلام است.

حجت الاسلام کیانی تصریح کرد: اگر میخواهید به مقام و منزلت معنوی و حقیقی دست پیدا کنید بهترین راه شناخت، توجه و عنایت به حضرت صاحب الزمان عجل الله است که امام حاضر ما هستند.
دراین هفته پیش از آغاز سخنرانی، قرآن تلاوت و زیارت عاشورا خوانده شد و پس از این دو مراسم شعرخوانی یکی از مادحین اهل بیت علیهم السلام برگزار شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12140
علی شایقمطالب مرتبط