رای به سایت :
34
محبوب
حوزه 117 نینوا
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
دوشنبه 26 آذر 1397 -
بسیجیان باید جامعه را برای حضور امام زمان عجل الله آماده کنند
بسیجیان باید جامعه را برای حضور امام زمان عجل الله آماده کنند

وظیفه ما به عنوان بسیجی و قشر مذهبی این است که جامعه را برای حضور حضرت صاحب الزمان عجل الله آماده کنیم.
calendar
تاریخ : 1395/09/14 - 08:48
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، حجت الاسلام قیصری با بیان این مطلب در مراسم هفتگی پایگاه مسجد امام جعفر صادق علیه السلام گفت: در جامعه کنونی که ماهواره می کوشد حقیقت انسان را تغییر و بُعد انسانی را به با بُعد حیوانی عوض کند ما باید مبلغ و آینه حقایق معنوی و متفاوت انسان باشیم تا جامعه را به سوی هدفی متحد سوق دهیم.
وی افزود: هدف واحد ما همواره مهیا کردن جامعه برای رسیدن به هدف غائی یا همان ظهور است که انسانیت و حقیقت انسان ملکوتی را به منحصه جلوات می رساند بنابراین من و شما به عنوان قشر مذهبی وظیفه سنگین تری نسبت به دیگر اقشار جامعه داریم.
سخنران مراسم های هفتگی پایگاه مسجد امام جعفر صادق علیه السلام همچنین رعایت محرم نامحرم در جمع های خانوادگی را متذکر شد و اضافه کرد: امروزه در برخی خانواده ها اگر کسی در جمع فامیلی شرع را رعایت کند به خشک مذهبی و مطرود بودن محکوم می شود واین یعنی شیطان در خانواده ها رسوخ کرده که برای رهایی از بند این تهمت ها بهترین کار راه اندازی هیئت های خانگی است که امام خامنه ای تاکید دو چندان روی آن دارند.
حجت الاسلام قیصری اضافه کرد: راه رسیدن به جامعه ای پاک و آماده برای امام عصر عجل الله برپایی روضه های خانگی است که مقام معظم رهبری مانند همیشه با رصد صحیح جامعه آن را متذکر شدند و ما نیز باید در احیای این فرهنگ غنی دینی – اعتقادی کوشا باشیم.
روضه هفتگی پایگاه مسجد امام جعفر صادق علیه السلام هر هفته شب های جمعه با حضور شماری از بسیجیان و برخی نمازگزاران مسجد در حسینیه پایگاه برگزار می شود.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12140
علی شایقمطالب مرتبط