رای به سایت :
34
محبوب
حوزه 117 نینوا
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
دوشنبه 26 آذر 1397 -
شهدا فراتر از باورهای انسانی بودند
شهدا فراتر از باورهای انسانی بودند

آقای خیرالامور راوی دعوت شده پایگاه بسیج مسجد امام جعفر صادق (علیه السلام) گفت: شهدا فراتر از باورهای انسانی بودند.
calendar
تاریخ : 1395/07/06 - 16:19
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 117 نینوا  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، وی در دومین روز از حضور خود در میان مردم و بسیجیان همه را مدیون شهدا دانست و افزود: درمیان شهدا جوانانی یا در اصل جوانمردانی بودند که همه دریافتی ها و حقوق خود را به خانواده های نیازمند می دادند.
راوی محترم همچنین نگاه اشتباه مسئولان به رزمندگان را عامل اصلی تاثیرگذار نبودن خاطرات 8 سال دفاع مقدس بیان و اضافه کرد: وقتی مسئولان می کوشند همه آثار جنگ تحمیلی را از کتاب های حتی درسی خارج کنند دیگر نباید انتظار داشت جوان امروز به رزمندگان و بسیجیان احترام بگذارند.
آقای خیرالامور تصریح کرد: حضور بیشتر مردم در صحنه از همان ابتدای جنگ باعث شد که دشمن عقب بکشد تاجایی که صدام با کت و شلوار 2 روزه کویت را گرفت اما بعد از 35 روز تازه به میانه های اهواز رسیدند آن هم با کلی تلفات و اسیر و درحالی که مردم ما دست خالی و آنها تا دندان مسلح بودند.
وی جنگ تحمیلی را جنگ جهانی سوم توصیف کرد و گفت: ما دراین 8 سال از بیش از 20 کشور جهان اسیر گرفتیم و تجهیزات عراقی ها را بیش از 49 کشور جهان تامین می کردند اما علت موفقیت رزمندگان اسلام که پیام شهدا نیز بود؛ تابعیت محض از ولی فقیه و همدلی و همبستگی بود که در صحبت های مقام معظم رهبری هم بارها به آن اشاره شده است.
این روای که از اساتید یکی از دانشگاه های تهران است اضافه کرد: راه موفقیت در همه عرصه های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی تنها و تنها همسویی با فرامین مقام معظم رهبری و تابعیت محض از ایشان است زیرا حتی خود غربی ها هم به این مساله اعتراف کرده اند که حضرت امام خامنه ای غیرقابل پیش بینی است و با کوچکترین حرکتی برنامه های چند ماهه آنها را نقشه بر آب می کند.
آقای خیرالامور مثل شب اول صحبت های خود را با خاطره ای از شهیدی به نام جلال افشاری به پایان رساند که حال و هوای معنوی خاصی را در مسجد حاکم کرد.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12140
علی شایقمطالب مرتبط