رای به سایت :
684
محبوب
حوزه 107 بیت المقدس
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
سه شنبه 28 اسفند 1397 -
فرزند بصیر خمینی
فرزند بصیر خمینی

امروز هیچ کس نمیتواند منکر حضور استراتژیک و موثر جمهوری اسلامی ایران در سطح بین الملل و به خصوص خاورمیانه شود چراکه از قلب یمن تا پیشانی اروپا تحت تاثیر این تفکر قرار گرفته و به فضل الهی امروز تفکر انقلابی امام خمینی به...
calendar
تاریخ : 1394/06/12 - 22:04
1
محبوب  
رای به خبر :

بسم الله الرحمن الرحیم
 
از طرفی اقتدار دستگاه دیپلماسی دکتر ظریف این فرزندان امین، غیور، شجاع و متدین در طول مذاکرات با شش ابر قدرت جهانی بر سر میز مذاکره به جمال نظام بدل شد و از طرف دیگر سردار قاسم سلیمانی این شهید زنده در میدان عمل جهاد و خط مقدم مبارزه با ایادی استکبار جلال نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشید و اینها همه دلیلی است بر این مدعا.
لکن در این میان بحث توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک باعث شده تا برخی در داخل و خارج کشور خیال کنند مواضع و خطوط قرمز جمهوری اسلامی دست خوش تغییرات شده.
در چنین شرایطی برگزاری رزمایشی با عنوان اقتدار ثارالله توسط بسیج دربردارنده پیام های متعددی است.
اولین پیامی که این حرکت به مخاطب می رساند ثبات قدم در مسیر شعارها و ارزش هایی است که جمهوری اسلامی طی سی و شش سال به جهان ارائه کرده؛ ایستادگی و مقاومت حمایت از مستضعفین جهان و استکبار ستیزی از اصول و محور های انقلاب اسلامی بوده و هست تا حدی که رهبر انقلاب فرمود این مسائل هیچ وقت از دستورکار انقلاب خارج نخواهد شد.
از طرف دیگر این حرکت برای دوستان ما پیام آور صلح و اقتدار و ثبات قدم در مسیر آرمانهای انقلاب است و از طرف دیگر برای دشمنان جمهوری اسلامی همان ترس همیشگی از شور انقلابی لشگر مخلص خدا را به همراه خواهد داشت.
اما نکته ای که در این میان خودنمایی می کند بصیرت و موقعیت سنجی صحیح و حضور به موقع در میدان های عمل آنهم در شرایط حساس و تعیین کننده نظام جمهوری اسلامیست.
نهال سبز بسیج را دستان پرمهر پدر دلسوز انقلاب کاشت و از همان آوان انقلاب با فرهنگ شهادت سیراب شد و با بصیرت و ولایت مداری بارور شد تا اینکه امروز این نهال با برکت به شجره طیبه ای تبدیل بشود تا سایبانی باشد برای نهضت پدری.
بسیج، این فرزند بصیر خمینی همه جا پشتیبان ولایت و حامی واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و دقیقا مصداق آن فرمایش مقام معظم رهبریست که فرمود:
((بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه ای است که اسلام و قرآن و امام زمان(ارواحنا فدا) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است))
 
امیر محمد سبحانی نیا


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9966


tags
   مقام معظم رهبری        امام خمینی        جمهوری اسلامی        بسیج        شجره طیبه        انقلاب        شهادت        ایران    

مطالب مرتبط