رای به سایت :
1538
محبوب
حوزه 105 فتح الفتوح
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
دوشنبه 01 بهمن 1397 -
قدردانی از مشارکت بسیجیان در نظرسنجی
توسط حوزه 105 طی پیامی انجام شد:

قدردانی از مشارکت بسیجیان در نظرسنجی

در پی برگزاری مرحله دوم طرح نظرسنجی از بسیجیان پایگاه های حوزه 105 فتح الفتوح این حوزه طی پیامی از مشارکت بسیجیان در این نظرسنجی قدردانی کرد.
calendar
تاریخ : 1396/06/24 - 11:58
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 105 فتح الفتوح  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، عصر روز سه شنبه به صورت هم زمان مرحله دوم طرح نظرسنجی از بسیجیان پایگاه های تابعه حوزه 105 فتح الفتوح در هشت پایگاه این حوزه انجام شد که حوزه 105 فتح الفتوح طی پیام ذیل از بسیجیانی که با حضور در پایگاه خود در این نظرسنجی مشارکت داشتند قدردانی می نماید:

بسم الله الرحمن الرحیم

از عموم بسیجیان گرامی 8 پایگاه حوزه 105 فتح الفتوح که عصر روز سه شنبه با حضور در پایگاه خود و مشارکت در نظرسنجی این حوزه به فرمانده، شورای فرماندهی حوزه و فرماندهان پایگاه های تابعه در جهت شناسائی نقاط قوت و ضعف کمک کرده و با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود زمینه گسترش کمی و کیفی فعالیت ها در سطح حوزه و پایگاه ها را فراهم کردند صمیمانه تشکر و قدردانی می نمائیم.

انشاالله با حضور فعال تر بسیجیان حوزه 105 فتح الفتوح نسبت به گذشته شاهد رشد کمی و کیفی فعالیت ها در زمینه ها و عرصه های گوناگون باشیم.

به زودی نتایج نظرسنجی هر پایگاه جهت اطلاع و اقدام لازم فرمانده، شورای فرماندهی و بسیجیان هر پایگاه ارسال خواهد شد، همچنین نتایج نظرسنجی پایگاه ها به تفکیک به فرمانده ناحیه شهید باهنر نیز ارائه خواهد شد.

یادآوری می گردد همواره بسیجیان حوزه 105 فتح الفتوح می توانند از طریق بخش ارتباط با فرمانده حوزه 105 فتح الفتوح سایت قسم حوزه انتقادات، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارسال نمایند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4381مطالب مرتبط