رای به سایت :
1536
محبوب
حوزه 105 فتح الفتوح
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
پنجشنبه 25 مرداد 1397 -
ارتباط با فرمانده حوزه105فتح الفتوح
ارتباط با فرمانده حوزه105فتح الفتوح

بسیجیان حوزه 105 فتح الفتوح به منظور ارتباط با فرمانده این حوزه و بیان انتقادات و پیشنهادات خود می توانند از بخش نظرات این خبر استفاده نمایند.
calendar
تاریخ : 1394/07/08 - 09:20
22
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از حوزه 105 فتح الفتوح ناحیه شهید باهنر؛پویایی و موفقیت یک مجموعه و نیل به اهداف در نظر گرفته شده برای آن جز با همیاری و کمک تمامی اعضای آن میسر نخواهد شد ، براین اساس بسیجیان حوزه 105 فتح الفتوح می توانند به منظور ارتباط با فرمانده این حوزه به جهت بیان انتقادات ، پیشنهادات ، نقطه نظرات و... از بخش نظرات این خبر استفاده نمایند.

ذکر این موارد ضروری است که:

1. پیام های شما بسیجیان گرامی که در بخش نظرات این خبر ثبت می شود منتشر نخواهد شد و صرفاً توسط مسئولین قرارگاه فضای مجازی حوزه 105 فتح الفتوح در اسرع وقت به دست فرمانده این حوزه خواهد رسید.

2. به منظور پیگیری پیام ها خواهشمند است نام و نام خانوادگی حقیقی خود را درج نمائید و به منظور ارتباط متقابل با شما در صورت نیاز آدرس پست الکترونیک یا شماره تماس همراه خود را نیز درج نمائید.

3. بسیجیان حوزه 105 فتح الفتوح می توانند انتقادات و پیشنهادات خود در خصوص مسائل و بخش های گوناگون ، از جمله عملکرد شورای فرماندهی حوزه 105 فتح الفتوح ، عملکرد فرماندهان پایگاه های تابعه حوزه ، عملکرد شورای فرماندهی پایگاه های تابعه حوزه ، مسائل و مشکلات داخلی پایگاه و... را با استفاده از بخش نظرات این خبر با فرمانده حوزه 105 فتح الفتوح در میان بگذارند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4381


مطالب مرتبط