رای به سایت :
704
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
یکشنبه 01 ارديبهشت 1398 -
دوره آموزش شبکه اجتماعی
قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر برگزار می کند:

دوره آموزش شبکه اجتماعی

نظر به اهمیت شبکه های اجتماعی و لزوم توسعه فعالیت های جبهه انقلاب اسلامی در این عرصه قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر دوره آموزش شبکه اجتماعی در سطح تربیت مربی را برگزار می نماید.
calendar
تاریخ : 1397/04/14 - 13:47
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، باتوجه به گسترش و توسعه روز افزون شبکه های اجتماعی و اثرگذاری این شبکه ها در معادلات زندگی اجتماعی بشر در عصر حاضر توسعه فعالیت های جبهه انقلاب اسلامی در این شبکه ها نیز امری مهم و غیر قابل انکار می باشد.

همچنین باتوجه به منویات و تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط با توسعه فعالیت های افسران جنگ نرم در عرصه نبرد فضای مجازی حضور فعال و اثر گذار جبهه انقلاب اسلامی در شبکه های اجتماعی اهمیت مضاعف پیدا می کند.

براین اساس قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر در نظر دارد دوره آموزش شبکه های اجتماعی را در سطح تربیت مربی برگزار نماید.

این دوره آموزشی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ویژه خواهران و برادران بسیجی ناحیه شهید باهنر به صورت رایگان در مرکز آموزش این ناحیه برگزار خواهد شد.

برادران و خواهران بسیجی که حداقل آشنایی با رسانه و شبکه های اجتماعی را داشته و آمادگی فعالیت در این عرصه را نیز دارند می توانند به صورت رایگان در این دوره آموزشی که با حضور اساتید برجسته کشوری از سازمان فضای مجازی سراج برگزار خواهد شد شرکت نمایند.

افراد علاقه مند به شرکت در این دوره می توانند با ارسال مشخصات خود به صورت ذیل به سامانه پیام کوتاه 6600021090 در این دوره ثبت نام نمایند:

نام و نام خانوادگی

سن

عنوان پایگاه

عنوان حوزه

نوع عضویت در بسیج 

شایان ذکر است در راستا توسعه فعالیت جبهه انقلاب اسلامی در عرصه فضای مجازی دوره مذکور برگزار خواهد شد، لذا اهتمام قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر بر حضور افراد مستعد و علاقه مند در این دوره آموزشی می باشد؛ براین اساس پس از پایان ثبت نام همایش عمومی به عنوان آشنایی مقدماتی برگزار خواهد شد و نفرات مستعد و علاقه مند جهت شرکت در کلاس ها شناسائی خواهند شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1204مطالب مرتبط