رای به سایت :
703
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
جمعه 23 آذر 1397 -
سپاه تهران از همان روزهای اول زلزله کرمانشاه در منطقه حضور پیدا کرد
سردار یزدی:

سپاه تهران از همان روزهای اول زلزله کرمانشاه در منطقه حضور پیدا کرد

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ: خانه‌هایی که در کوئیک ها ساخته‌ایم به زودی آماده تحویل به مالکانش خواهد شد.
calendar
تاریخ : 1396/10/16 - 13:00
source
منبع : خبرگزاری بسیج پرس
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر  به نقل از بسیج پرس؛ سردار یزدی در محل خانه های احداثی گفت: امروز بحمدالله بعد از پنجاه و چهار روز که از زلزله کرمانشاه می گذرد، خانه دائمی زود تولید، کم هزینه و با فناوری روز را در اختیار مالکین آن گذاشتیم. سپاه تهران از همان روزهای اول در منطقه حضور پیدا کرد. در بیست روستایی که در این اطراف هستند به خصوص کوئیک ها که امروز ما در یکی از همین کوئیک ها خانه ای را تحویل مالکش می‌دهیم، ساخت خانه هایی را شروع کرده ایم. البته ما اسکان های موقت را هم سعی کرده ایم با کانکس ها به اتمام برسانیم که هنوز به اتمام نرسیده که انشالله به زودی آنها هم به اتمام می رسد.

وی افزود: برای ساخت خانه های دائمی از مردم کمک گرفتیم و از طرف مردم خوب تهران اینجا هستیم و کار می کنیم. امروز ما پنجاه خانه دائمی را شروع کردیم. دو تا از خانه ها نیز امروز تحویل صاحبانشان می شود. بیست و سه تا از خانه های دائمی بین پنجاه تا نود درصد پیش رفته که آنها هم امروز تحویل می شود. بیست و پنج خانه دایمی هم کلنگ خورده و خاک برداری شده  و فندانسیون آن ریخته شده که آنها را هم به زودی شروع می کنیم. برای اینکه برای سایر عزیزانی که در این بیست روستا هستند هم خانه دائمی بسازیم و تحویل آنها دهیم، نیاز به کمک مردممان داریم. من از همین جا دست مردم تهران را می بوسم که واقعا کمک کردند. این کمک ها باید ادامه پیدا کند تا به زودی زندگی و نشاط را به زندگی مردم این منطقه برگردانیم. 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1204


tags
   خبر قسم        عکس قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر        منطقه 2        محله سعادت آباد        سردار یزدی        کرمانشاه        زلزله        اسکان        خانه            

مطالب مرتبط