رای به سایت :
705
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
فراخوان گردآوری مستندات عملکردی در خصوص زلزله کرمانشاه
توسط قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر انجام شد:

فراخوان گردآوری مستندات عملکردی در خصوص زلزله کرمانشاه

قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر طی فراخوانی از بسیجیان حوزه ها و پایگاه های تابعه خود درخواست می نماید مستندات عملکرد خود در ارتباط با زلزله کرمانشاه را به این قرارگاه ارسال نمایند.
calendar
تاریخ : 1396/09/27 - 14:18
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، نظر به هجمه های گسترده به بسیج و سپاه علی رغم فعالیت های فراوان صورت گرفته در امداد رسانی و خدمات رسانی به هم وطنان زلزله زده و باعنایت به ضرورت ارائه گزارش فعالیت های صورت گرفته به صورت منظم، منسجم و هدفمند قرارگاه فضای مجازی ناحیه شیهد باهنر در نظر دارد فعالیت های صورت گرفته در خصوص کمک به هم وطنان زلزله زده کرمانشاه را به صورت هفتگی در قالب جدول منتشر نماید.

تاکنون نیز فعالیت های گسترده قابل توجهی توسط بسیجیان ناحیه شهید باهنر در حوزه ها و پایگاه ها در زمینه های گوناگون از جمع آوری و ارسال کمک های مردمی تا خرید کانکس، امداد رسانی، کمک به ساخت و ساز و بازسازی و... صورت گرفته است که گزارشات آن نیز طی چندین خبر در سایت قسم ناحیه بارگذاری و منتشر شده است.

براین اساس قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر از عموم بسیجیان این ناحیه درخواست می نماید فعالیت های خود در ارتباط با کمک رسانی به هم وطنان زلزله زده را در سایت قسم حوزه / پایگاه خود منتشر کرده و سپس آدرس خبر به همراه جزئیات کامل و مستندات مربوطه را به شناسه کاربری @fatehiin در بستر پیام رسان تلگرام ارسال نمایند.

فعالیت های صورت گرفته به نام حوزه و پایگاه طی جدولی که توسط قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر تهیه خواهد شد دبه صورت روزانه منتشر می شود.

در پایان به کلیه بسیجیان گرامی که در طی بیش از یک ماه گذشته در امداد رسانی به هم وطنان زلزله زده کُرد زبان کرمانشاه با روحیه جهادی فعالیت کرده اند خداقوت و خسته نباشید عرض می نماییم، ان شاالله به زودی با اسکان دائم هم وطنان عزیز کُرد زبان و بازگشت زندگی این عزیزان به حالت عادی خستگی فعالیت های شبانه روزی دلاوران بسیجی در طی این ایام نیز از بین خواهد رفت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1204مطالب مرتبط