رای به سایت :
705
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
دومین جلسه قرارگاه سازندگی
چهارشنبه شب برگزار شد:

دومین جلسه قرارگاه سازندگی

چهارشنبه شب دومین جلسه قرارگاه جهاد سازندگی ناحیه شهید باهنر با حوزه ها و پایگاه های برادر تابعه در سالن جلسات این ناحیه برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/09/24 - 07:48
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، دومین جلسه قرارگاه جهاد سازندگی ناحیه شهید باهنر چهارشنبه شب با حوزه ها و پایگاه های برادر تابعه این ناحیه برگزار شد.

این جلسه به منظور پیگیری مصوبات جلسه گذشته در ارتباط با جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به مناطق زلزله زده کرمانشاه و اعزام گروه های جهادی به این مناطق بود.

در ابتدا این جلسه فرمانده ناحیه شهید باهنر به اقدامات صورت گرفته در ستاد ناحیه طی یک هفته گذشته در خصوص زلزله کرمانشاه پرداخت و در ادامه نیز هر یک از حاضرین در جلسه به بیان فعالیت های خود در این خصوص پرداختند.

در این جلسه فرمانده ناحیه شهید باهنر از پخش ویدئو کلیپ تهیه شده توسط این ناحیه در خصوص سفر کوتاه گروه جهادی ناحیه به مناطق زلزله زده کرمانشاه در حضور فرمانده کل سپاه، فرمانده سپاه تهران بزرگ و فرماندهان نواحی تهران بزرگ در خلال جلسه ای که در ستاد سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) برگزار شده بود خبر داد؛ که عرض تشکر و خداوقت فرمانده کل سپاه را به همراه داشته است.

براساس این گزارش با پیشنهاد یکی از اعضای جلسه هر یک از حاضرین داوطلبانه مبلغی را جهت خرید کانکس برای هم وطنان زلزله زده پرداخت کردند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1204مطالب مرتبط