رای به سایت :
705
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 -
توضیحاتی در خصوص جشنواره مصاحبه روز جهانی مسجد
توسط قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر اعلام شد:

توضیحاتی در خصوص جشنواره مصاحبه روز جهانی مسجد

قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر در خصوص جشنواره مصاحبه روز جهانی مسجد که در سطح این ناحیه برگزار شد توضیحیاتی را اعلام کرد.
calendar
تاریخ : 1396/06/18 - 12:52
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، جشنواره مصاحبه روز جهانی مسجد توسط قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر به مناسبت 30 مرداد ماه، روز جهانی مسجد با هدف تهیه مصاحبه در خصوص مسجد توسط مراکز و کانون های فضای مجازی حوزه ها و پایگاه ها برگزار شد.

قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ضمن قدردانی از کلیه خبرنگارانی که با تهیه مصاحبه در این جشنواره شرکت کردند چند نکته را جهت اطلاع این عزیزان متذکر می شود:

1. برای مشارکت در جشنواره درج برچسب مصاحبه روز جهانی مسجد 96 به صورت صحیح و با رعایت فواصل در نظر گرفته شده بین عبارات آن در خبر مربوطه ضروری است.

چنانچه برچسب مذکور به صورت صحیح درج شود خبر شما در این صفحه نمایش داده خواهد شد؛ لذا چنانچه خبر شما در بین اخبار این صفحه نمایش داده نمی شود برچسب مصاحبه روز جهانی مسجد 96 را به صورت صحیح در برچسب های خبر خود درج نکرده اید.

بدیهی است عدم درج این برچسب به منزله عدم مشارکت شما در جشنواره مصاحبه روز جهانی مسجد می باشد و تا پایان امروز برای درج صحیح این برچسب فرصت وجود خواهد داشت.

2. به زودی طی یک مراسم به نفرات برگزیده این جشنواره به رسم یادبود و تقدیر جوایزی از سوی قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر اعطا خواهد شد.

3. با موافقت فرمانده قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر این جشنواره در هر یک از حوزه های تابعه ناحیه یک برگزیده خواهد داشت و براین اساس در هر حوزه یکی از مصاحبه های تهیه شده توسط خبرنگاران به عنوان مصاحبه برتر انتخاب و معرفی خواهد شد.

در پایان مجدداً از کلیه برادران و خواهران گرامی که در جشنواره مصاحبه روز جهانی مسجد قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر مشارکت داشتند صمیمانه قدر دانی می نمائیم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1204مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
p1005
1396/06/20 - 08:43
با سلام.10 تا حوزه 10 تا مصاحبه برتر
پیشنهاد میشود حوزه هایی که شرکت کننده نداشته است، جایزه آن حوزه به پایگاه ها و حوزه هایی که مشارکت بیشتر داشتند اختصاص داده شود.

Reply
no
0
yes
0
ناشناس
1396/06/30 - 11:19
نتایج کی اعلام می کنید؟