رای به سایت :
690
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
دوشنبه 28 خرداد 1397 -
محفل انس با قرآن در ناحیه شهید باهنر برگزار شد
در ناحیه شهید باهنر انجام شد

محفل انس با قرآن در ناحیه شهید باهنر برگزار شد

محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین‌المللی دکتر محمدی در فاطمیه این ناحیه برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/03/15 - 10:31
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ،محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین‌المللی دکتر محمدی در فاطمیه این ناحیه برگزار شد.

در ششمین روز از ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن با تلاوت قاری بین‌المللی دکتر محمدی در فاطمیه ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتروبا استقبال گسترده با شکوه بسیجیان این ناحیه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین طالبی مسئول نمایندگی ولی فقیه  ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنرهدف از برگزاری این محفل نورانی جلوه دادن قلوب بسیجیان ومردم مسلمان و شیعه با عمق قرآن و آشنایی با چگونگی صوت و قرائت است.

وی افزود:از آنجائی که در بیان بزرگان دین از ماه پربرکت رمضان بعنوان بهار قرآن یاد شده است برگزاری همچنین جلساتی می تواند بر تداوم جلسات انس با قرآن در ماههای دیگر کمک نماید.

در رابطه با فعالیت برای اشاعه فرهنگ قرآن خوانی به صورت دسته جمعی اظهار داشت:هر چند قرآن این کتاب آسمانی را می توان در منازل نیز قرائت کرد اما به حکم اینکه یَدُ الله مَعَ الجَماعة است قرائت آن بطور دسته جمعی و در مساجد قطعاً عنایات الهی را بدنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به‌ضرورت برگزاری محافل انس با قرآن کریم خاطرنشان کرد: برگزاری محافل انس با قرآن در ، سبب آشنایی هر چه بیشتر نوجوانان و جوانان با کلام الهی و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه می‌شود.

وی خطاب به جوانان من باب توصیه اظهار داشت: جوانان عزیز سعی کنند روزانه قرائت یک جزء از قرآن را از دست ندهند تا انشا الله در پایان ماه مبارک رمضان از لذت یک ختم کامل قرآن کریم بهره مند شوند.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1448


tags
   رمضان 96        خبر رمضان 96        گزارش رمضان 96        ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر        منطقه 2        محله شهرک آزمایش        روابط عمومی        ناحیه شهیدباهنر                                    
مطالب مرتبط