رای به سایت :
679
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
جمعه 07 ارديبهشت 1397 -
مسابقه مصاحبه مهدوی
قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر برگزار می کند:

مسابقه مصاحبه مهدوی

قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر در آستانه سالروز ولادت قطب عالم امکان و یگانه منجی عالم بشیریت حضرت ولی عصر (اروحناه فداه) مسابقه مصاحبه مهدوی را برگزار می کند.
calendar
تاریخ : 1396/02/15 - 08:41
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر ، در فرخنده ایام ماه مبارک شعبان و در آستانه سالروز ولادت قطب عالم امکان و یگانه منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (اروحناه فداه) قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر در نظر دارد مسابقه مصاحبه مهدوی را برگزار نماید.

خبرنگاران سایت قسم در حوزه ها و پایگاه های تابعه ناحیه شهید باهنر برای شرکت در این مسابقه می توانند نسبت به تهیه مصاحبه صوتی، تصویری و یا متنی با چهره های شاخص فرهنگی، سیاسی، مذهبی، اجتماعی یا عامه مردم یا مسئولین و فرماندهان بسیج و سپاه در تمامی سطوح اعم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا پایگاه مقاومت بسیج یا ائمه جماعت مساجد یا... با موضوع محوری مهدویت و بارگذاری و انتشار آن در سایت قسم حوزه یا پایگاه خود اقدام نمایند.

در پایان قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر به رسم یادبود از نفر برتر مسابقه طی مراسمی تقدیر خواهد کرد و هدیه ارزنده ای نیز به وی اعطا خواهد شد.

توجه به اصول خبرنگاری و درج خبر در بارگذاری و انتشار مصاحبه تهیه شده در انتخاب نفر نسخت مسابقه بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

خبرنگاران داوطلب شرکت در مسابقه خبر خود را ضرورتاً با برچسب مسابقه مصاحبه مهدوی 96 منتشر نمایند در غیر این صورت در مسابقه شرکت نخواهند کرد.

فرصت پایانی بارگذاری و انتشار مصاحبه تهیه شده تا روز جمعه  مورخه 22 اردیبهشت ماه مصادف با 15 شعبان، سالروز ولادت با سعادت حضرت ولی الله الاعظم روحی و اروحناه فداه خواهد بود.

داوطلبین شرکت در مسابقه برای تهیه مصاحبه به نکات ذیل توجه نمایند:

1. ضرورتاً از مصاحبه سند صوتی یا تصویری تهیه کنید و نزد خود نگاه داری کنید.

2. حتی المقدور پیش از انتشار مصاحبه، خروجی تهیه شده را به تأیید شخص مصاحبه شوند رسانده و در صورت نیاز اصلاحات مد نظر وی را در خروجی نهایی انجام دهید.

3. پیش از آغاز مصاحبه سؤالات مد نظر خود را در اختیار شخصی که می خواهید با وی مصاحبه کنید قرار دهید.

4. سعی کنید در مصاحبه سؤالات کوتاه و روشن طرح کنید.

5. در صورتی که میخواهید خروجی مصاحبه را به صورت متن منتشر کنید، پیش از انتشار، نمونه مصاحبه های تهیه شده در خبرگزاری بسیج پرس را مشاهده و مطالعه کنید تا با نحوه تنظیم متن مصاحبه به خوبی آشنا شوید.

6. چنانچه با مقام رسمی مصاحبه کردید در درج عنوان مسئولیت یا جایگاه وی دقت داشته باشید و در صورت امکان عنوان دقیق مسئولیت یا جایگاه وی را برای درج در متن مصاحبه از وی سؤال کنید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1204