رای به سایت :
704
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
دوشنبه 02 ارديبهشت 1398 -
دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف فیلم کلاس های خود را رایگان منتشر کرد
در جهت اجرای عدالت آموزشی صورت گرفت:

دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف فیلم کلاس های خود را رایگان منتشر کرد

دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف طرحی با هدف توسعه‌ی عدالت آموزشی و آموزش با کیفیت برتر به تمام دانش آموزان سطح کشور، با هر سطح آموزشی و توان مالی اجرا شده است.
calendar
تاریخ : 1392/12/21 - 12:38
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر، در دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف طرحی با هدف توسعه ­ی عدالت آموزشی و آموزش با کیفیت برتر به تمام دانش آموزان سطح کشور، با هر سطح آموزشی و توان مالی اجرا شده است.

مسئول طرح توسعه‌­ی عدالت آموزشی در گفت و گو با خبرنگار قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر بیانگر شد:

از آنجایی که سال چهارم دبیرستان مهم ترین دوره ی آموزشی در رقابت کنکور سراسری است، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف طرح خود را با تحت پوشش قرار دادن این مقطع آغاز نموده و قرار است به زودی امتحان نهایی سال سوم دبیرستان را که 20 درصد کنکور را شامل می‌شود، تحت پوشش قرار گیرد.

دبیرستان در این طرح فیلم ویدئویی کلاس های درس خود را به صورت رایگان، در پایگاه اینترنتی SanatiSharif.ir  قرار می­دهد. همچنین جهت ارائه خدمات به دانش آموزانی که دسترسی به اینترنت ندارند فیلم کلاس ها با همکاری یک نهاد دولتی بر روی لوح فشرده به تمامی نقاط ایران عرضه می کند.

مسئول طرح توسعه ­ی عدالت آموزشی از نام بردن نهاد دولتی که وظیفه ­ی پخش فیلم­های آموزشی در نقاط مختلف کشور را بر عهده دارد امتناع ورزید و گفت به موقع از طریق پایگاه اینترنتی دبیرستان اطلاع رسانی خواهد شد.

خبرنگار قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر:

 با توجه به اینکه حجم فیلم­های آموزشی به دلیل کیفیت مناسب آنها، بالا می ­باشد، آیا سرعت اینترنت کشور ایران پاسخ گوی نیازهای شما می ­باشد ؟

مجری طرح در پاسخ :

ما مذاکراتی با یک شرکت خصوصی ارائه دهنده خدمات اینترنتی داشته ایم تا بتوانیم با همکاری هم در راستای این طرح عام المنفعه قدم برداریم.

به نحوی که دانش آموزان جهت استفاده از فیلم کلاس ها نیازی به اینترنت نداشته و به فیلم ها در بستر اینترانت و با حداکثر سرعت، دسترسی پیدا کنند.

 

همچنین شما مخاطبین گرامی، جهت استفاده از فیلم های آموزشی به صورت رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف به آدرس www.sanatisharif.ir مراجعه نمایید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1307مطالب مرتبط