رای به سایت :
690
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر
پنجشنبه 31 خرداد 1397 -
دوره های آموزش خبرنگاری،عکاسی و وبلاگ نویسی
قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر برگزار خواهد کرد:

دوره های آموزش خبرنگاری،عکاسی و وبلاگ نویسی

قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر به منظور ارتقاء توان تخصصی فعالان فضای مجازی در حوزه ها و پایگاه های تابعه حوزه دوره های آموزش خبرنگاری ، عکاسی و وبلاگ نویسی را برگزار نماید.
calendar
تاریخ : 1394/11/19 - 15:41
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر نظر به اهمیت ویژه مسئله آموزش و باتوجه به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص جدی گرفتن آموزش در همه زمینه ها ، قرارگاه فضای مجازی ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر در نظر دارد دوره های آموزشی خبرنگاری ، عکاسی و وبلاگ نویسی را به صورت غیر حضوری (مجازی) به ترتیب در سوم ، چهارم و پنجم اسفند ماه با هدف ارتقاء توان تخصصی بسیجیان فعال در عرصه فضای مجازی برگزار نماید. 

براساس این گزارش این دوره های آموزشی با همکاری قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ و در بستر سامانه آموزش مجازی این قرارگاه برگزار خواهد شد و در پایان به بسیجیانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون پایانی هر دوره شوند گواهی پایان دوره آموزشی معتبر و رسمی از قرارگاه فضای مجازی سپاه تهران بزرگ اعطا خواهد شد.

همچنین قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید باهنر نیز به منظور تشویق بسیجیان برای شرکت در این دوره ها به نفرات برتر در آزمون هر دوره به قید قرعه جوایز نفیسی اعطا خواهد کرد.

بسیجیان علاقه مند به شرکت در این دوره ها می توانند جهت ثبت نام و دریافت شناسه کاربری سامانه آموزش مجازی قرارگاه فضای مجازی سپاه تهران بزرگ یا کسب اطلاعات بیشتر به مسئولین فضای مجازی در حوزه و پایگاه های تابعه ناحیه شهید باهنر مراجعه نمایند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1204


مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
قسم
1394/11/19 - 18:33
با عرض سلام و خداقوت
خبر شما در صفحه اصلی سایت قسم ( ghasam.ir ) قرار گرفت، با تشکر و به امید خبرهای بیشتر و با کیفیت محتوای بهتر از شما.

Reply
no
0
yes
0
...
1394/11/26 - 17:48
والاع مسئولین مربوطه ما که پاسخگو نبودن تا ازشون پیگیری کنیم!!!!!!!!!!!